Grafické návrhy zdarma

graficky-navrh_55.jpg

Využite možnosť spracovania grafického návrhu vašej kúpeľne a zbavte sa obáv!

Vytvoríme vám grafický návrh podľa vašich predstáv a spoločne s vami pomôžeme nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Grafický návrh kúpeľne je veľmi užitočnou pomôckou pri rozhodovaní o vhodnom rozložení zariaďovacích predmetov, akými sú napr. umývadlo, vaňa či sprchovací kút, WC alebo rozloženie kúpeľňového nábytku, ale aj celkovej farebnosti vašej kúpeľne. Grafický návrh vám tiež pomôže vyriešiť otázku o vhodnom využití celého priestoru miestnosti. Pokiaľ si nie ste istí, či sa vám do kúpeľne zmestí vaňa aj sprchovací kút alebo neviete či priestor nebude príliš stiesnený, je grafický návrh ideálnym riešením.

Využite možnosť vytvorenia grafického návrhu BASIC ZADARMO!!

Stačí ak si u nás necháte vytvoriť grafický návrh a následne odoberiete tovar z grafického návrhu v hodnote nad 20 000 CZK vr. DPH. Následne vám odpočítame čiastku za grafický návrh, t.j. 1.500 CZK v prípade zvolenia variantu BASIC; z vašej objednávky za tovar bude teda vizualizácia úplne ZADARMO!!!

Ak si zvolíte variant PROFI a odoberiete tovar za najmenej 20 000 CZK vr. DPH, bude vám z vašej objednávky odpočítaná čiastka 1.500 CZK; grafický návrh vás teda bude stáť iba 500 CZK.

 

Ponúkame niekoľko variantov spracovania grafických návrhov:

Kód Variant Počet návrhov 1) Počet úprav obkladu 2) Počet pohľadov 3) Cena* Cena pri odbere nad 20.000 CZK
GNBAS BASIC 1 1 4 60 EUR 0 CZK
GNPRO PROFI 2 2 8 80 EUR 20 EUR
GNWC WC** 1 1 3 15 EUR 15 EUR

Ceny za grafické návrhy sú uvedené vrátane DPH.
*Pri odbere tovaru z grafického návrhu v hodnote 800 EUR vr. DPH, Vám bude vrátená záloha 60 EUR, a to bez ohľadu na zvolený variant vizualizácie, okrem variantu WC, u ktorého je záloha nevratná.
** V prípade, že WC nie je súčasťou kúpeľne, ale je oddelené, samostatné miestnosti.

 

Príplatky Zmena série4) Daľšia úprava obkladu 5) Návrh dľa grafika 6) Príplatok za tlač 7) Plán kladenia ***
  GNPZS GNPUO GNPNG GNPPT GNPKP
Cena 20 EUR 12 EUR 40 EUR 5 EUR 25 EUR

*** Plán pokládky nie je možné realizovať v predajniach v Brne, Olomouci a Hradci Králové.

1) Počet návrhov
Jednotlivé grafické návrhy kúpeľní sa môžu líšiť sériou a skladbou obkladu, rozmiestnením zariaďovacích predmetov, ník a prímuroviek. Návrhy sú spracované na určitý pôdorys, ktorý v rámci jedného návrhu musí byť zachovaný. V rámci jedného grafického návrhu máte nárok na 1 variant skladby a 1 sériu obkladu (podľa zvoleného variantu).

2) Počet úprav obkladu
Možnosť prevedenia dodatočných úprav (zmena skladby obkladu či farebného prevedenia) v rámci jednej vybranej série obkladu. Do týchto úprav nemožno zahrnúť zmenu série ani zmenu pôdorysu.

3) Počet poľadov
Pohľady do kúpeľne z rôznych uhlov. V rámci návrhu je vždy pohľad zhora a z rohov miestnosti. V cene je navyše aj okótovaný pôdorys vo formáte PDF a súpis materiálu.

4) Zmena série
Príplatok za zmenu série v grafickom návrhu.

5) Daľšia úprava obkladu
V prípade vyčerpania počtu možných úprav v rámci objednaného variantu grafického návrhu, môžete priobjednať ďalšiu úpravu obkladov kúpeľne v rámci jednej série obkladov (viď. bod 2).

6) Návrh dľa grafika
Pokiaľ nemáte predstavu o skladbe obkladu, môžete nechať návrh na uváženie grafika, ako obklad navrhne, prípadne umiestni vybrané dekory a listely.

7) Príplatok za tlač
Príplatok za grafický návrh v tlačenej podobe.

8) Plán kladenia
Slúži ako podklad alebo pomocný prostriedok pre remeselníkov na kontrolu skladby a pokládky obkladu podľa grafického návrhu, a to na úrovni rozloženia priestoru na jednotlivé dvojrozmerné plochy. Plán kladenia neslúži ako technická dokumentácia pre stavbu.

Podmienky grafických návrhov

 • Platba za objednaný variant grafického návrhu sa vykonáva vopred ešte pred začatím prác t.j. pri odovzdaní podkladov.
 • Príplatky ku grafickým návrhom sa uhrádzajú pri objednaní príplatku ku grafickému návrhu. Príplatky sú nevratné.
 • Grafický návrh zadarmo získate v prípade objednania varianty BASIC a následnom odbere tovaru (obklady, dlažby či zariaďovacie predmety) z grafického návrhu v hodnote nad 800 EUR vr. DPH.
 • Pri odbere tovaru z grafického návrhu v hodnote 800 EUR vr. DPH vám bude vrátená záloha 60 EUR, a to bez ohľadu na zvolený variant vizualizácie, okrem variantu WC, pri ktorom je záloha nevratná.
 • Záloha je vratná max. do ½ roka od objednania grafického návrhu.
 • Pri nákupe tovaru cez e-shop či cez ďalšiu obchodnú firmu sa čiastka za vizualizácie nevracia.
 • Ak bude tovar odobraný cez stavebnú firmu či iného veľkoobchodného zákazníka, ktorý u nás bežne nakupuje za veľkoobchodných podmienok, vrátime taktiež čiastku 60 EUR z riadne zaplateného variantu vizualizácie, okrem variantu WC. V tomto prípade je ale nevyhnutnou podmienkou, aby bol na faktúrach a ostatných dokladoch uvedený vždy rovnaký zákazník. Pokiaľ nebude uvedený rovnaký zákazník, nie sme povinní uhradenú čiastku za grafický návrh vrátiť.
 • Po odovzdaní všetkých podkladov spracujeme grafický návrh, ktorý vám bude zaslaný e-mailom v elektronickej podobe. Na prianie je možné odovzdať grafický návrh v tlačenej podobe (za príplatok).

Termín spracovania vizualizácie

 • Grafický návrh bude spracovaný najdlhšie do 5 pracovných dní od obdržania všetkých potrebných podkladov.

Podklady pre grafický návrh

 • Na spracovanie grafického návrhu stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete na našich predajniach alebo webových stránkach www.mk-rako.cz a tiež náčrtok pôdorysu miestnosti. Formulár si môžete vyplniť sami alebo na našej predajni za pomoci predajcov, ktorí Vám s ním radi pomôžu.

Náčrt miestnosti musí obsahovať:

 • rozmery stien a výšku stropu
 • šírku a dĺžku miestnosti
 • výšku a šírku okien a dverí a ich vzdialenosti od rohov miestností, výšku parapetov nad zemou
 • smer otvárania dverí
 • pôdorysné a výškové rozmery prímuroviek, ník atď.
 • zakreslenie prívodov vody a odpadov a rozmiestnenie zariaďovacích predmetov
 • v prípade podkrovnej miestnosti je potrebné priložiť rez miestností so znázornenou šikminou vr. rozmerov (dĺžka šikminy, výška steny pod šikminou, výška stropu)

Príklad náčrtu pôdorysu miestnosti

nacrtek_gn.jpg